«Важливий приклад іншим». Естонія незабаром стане першою країною ЄС, яка дозволить використовувати конфісковані активи РФ — ОП

12 сентября, 2023 Нет комментариев

«Важливий приклад іншим». Естонія незабаром стане першою країною ЄС, яка дозволить використовувати конфісковані активи РФ — ОП

Зустріч з естонською стороною (Фото:Офіс президента)

Естонія незабаром стане першою країною Євросоюзу, яка запровадить механізм використання конфіскованих російських активів.

Про це заявив заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква після зустрічі із заступницею міністра закордонних справ Естонії Кюлліке Сілласте-Еллінг, повідомляє пресслужба ОП.

Сторони також обговорили питання притягнення держави-агресора РФ до відповідальності. Зокрема, було відзначено роботу Естонії у створенні спеціального трибуналу для розслідування злочину агресії РФ проти України.

Жовква також подякував Естонії за лідерство в розробці національного законодавства про передачу конфіскованих активів Росії на відновлення України.

Читайте також: Павло Шеремета Чому я не впевнений, що заморожені російські активи віддадуть Україні

«Цінуємо ваше лідерство в питанні використання російських активів для відновлення України. Естонія стане першою європейською державою, яка запровадить юридичний механізм для вирішення цього питання. Ви наводите важливий приклад іншим», — наголосив Жовква.

Раніше повідомлялося, що Євросоюз не може законно конфіскувати повністю заморожені російські активи, і замість цього зосереджується на тимчасовому використанні цих активів.


12345 (No Ratings Yet)
Загрузка...