Гігант на ім’я Томмі. Американського бика визнано найбільшим представником свого виду

15 сентября, 2023 Нет комментариев

Гігант на ім'я Томмі. Американського бика визнано найбільшим представником свого виду

Томмі зі своїм господарем (Фото:The Sun)

Коричневий швейцарський бик Томмі з Массачусетса потрапив до Книги рекордів Гіннеса завдяки своєму зросту, що становить вражаючі 1.87 метра.

Корови породи коричневі швейцарські зазвичай великого розміру, але Томмі зумів виділитися і серед них. Він доріс до 1,87 метра, і його визнано найвищим биком, який живе нині.

При цьому, за заявою господарів, 13-річна тварина продовжує рости.

Апетит Томмі відповідає його розмірам: щодня він споживає колосальні 13 кілограмів сухого зерна, понад 34 кілограми сіна та 150 літрів води. Бик обожнює яблука, а його улюбленими ласощами є булочка з корицею.

Через свій величезний розмір Томмі не поміщається у двометровому причепі для худоби на фермі, тому відвезти його до ветеринара і зважити поки що не вдалося.

Незважаючи на свої габарити, Томмі має спокійний і поступливий характер. Він кастрований, а тому не проявляє агресії у бік інших тварин і людей. Він любить дітей і навіть опускає голову, щоб дати себе погладити, коли вони приходять у гості.

Утім, Томмі може й повредничати. Іноді він зриває двері сараю, в якому живе, з петель.

З віком Томмі став менш активним і більше спить протягом дня.

Його господарі, сім’я Балавендерів, подали заявку на занесення Томмі до Книги рекордів Гіннеса, щоби присвоїти йому звання «Найвищого бика у світі». Після перевірки тварина отримала це звання.

І хоча Томмі приголомшує своїми розмірами, він не найвищий бик, який коли-небудь жив на Землі. раніше цей титул належав Нікерсу, голштино-фризану з Австралії, зростом 1,93 метра і вагою 1,4 тонни. На жаль, Нікерс пішов із життя 2020 року.


12345 (No Ratings Yet)
Загрузка...